Endüstriyel mutfak ekipmanlarından biri olan fırınlar, Arttek Servis ekibinde farklı markalarda bulabileceğiniz yedek parça ürünlerinin başında gelir. Cafe, bar ve restoran gibi işletmelerin ihtiyaçlarına karşılık veren Arttek Servis, siz kullanıcıları için en iyi markaların servis hizmetlerini ve en uygun yedek parça firsatlarını sunar. Arttek Servis birlikte çalıştığı markaların yedek parça ürünlerini temin etmenin yanı sıra, ürünlerin kurulumunu da kendisi yapar. Ürünlerin periyodik bakımı, onarımı ve temizlenmesi için de Arttek Servis yanınızdadır. Büyük- küçük boyutları ile geniş ürün yelpazesi bulunan fırınların her işletme ve mutfağa uygun bir modeli vardır. Aradığınız boyut ve özellikteki endüstriyel mutfak fırınlarının yedek parçalarına Arttek Servis aracılığıyla bulabilirsiniz.

Otomatik ayarlanabilen ısı ayarı bulunan Cuppone marka pizza fırınları, çok yoğun işletmelerde bile sıkça kullanılan bir üründür. Isı yalıtımlı rezistansları sayesinde ısıyı içinde hapsederek ürünleri hızlıca pişirme ve ısıtmaya olanak sunar. Ayarlanabilen buhar ventili ile istediğiniz ısı ayarında kullanım imkanı sağlar. Bunun gibi birçok özelliğe sahip Cuppone marka fırınları incelemek ve yedek parçalarını satın almak için Arttek Servis adresini ziyaret edebilirsiniz.

Lainox
Mutfakta mükemmellik prensibiyle ürünlerini imal eden Lainox, çelik ve paslanmaz kasası ile her daim parlak kalan fırın, mutfağınızı süsler. Ayarlanabilir ısı ayarı ve yalıtımlı fırın kapakları sayesinde ısıyı daima içinde tutarak siz kullanıcılarına pişirme kolaylığı sağlar. Alt ve üst fanlarına eşit şekilde ısı dağıtımı yapar ve böylelikle süreden tasarruf ederken içindeki ürünü yanma olmadan eşit pişirme olanağı sunar. Farklı boyutlardaki modelleri ile her türlü mutfağa uyum sağlayan Lainox marka fırınlarının yedek parçalarını Arttek endüstriyel mutfak ürünleri arasından seçebilirsiniz.

Venix
Birçok farklı teknolojiyi içinde bulunduran Venix, yeni nesil fırınlar arasındadır. Otomatik ön ısıtma sistemi bulunan Venix fırınlar pişirme yapmadan önce kendini ısıtması sayesinde daha hızlı ve daha lezzetli ürünler çıkarmanızı sağlar. 10 farklı fan hız ayarı sayesinde fanların hızlarını ve ısılarını ayarlamanız mümkündür. Kendi kendini yıkayabilen otomatik yıkama özelliği, sizlere hiçbir zorluk çıkarmadan daima temiz kalır. İhtiyacınız olan Venix marka fırınların servis hizmetlerine Arttek kalitesi ile sahip olabilirsiniz. Endüstriyel mutfak fırın markalarının ve modellerinin yedek parçalarının toplandığı Arttek Servis kaliteyi ayağınıza getirir.

There are currently no comments.