Kahve insanlar tarafından en çok tüketilen içeceklerin başında gelir. Şuan dünya üzerinde hemen hemen her sokakta bir kahve zinciri bulmak mümkün hale geldi. Hal böyle olunca hangi kahve çekirdeği en kalitelisi, hangisi daha güzel kokuyor, hangisinin lezzeti daha iyi araştırmakta fayda var. Her köşe başında üretilen kahve de aynı olmuyor, hatta aynı kahvenin tadı ve lezzeti arasında bazen çok büyük farklılıklarda oluşabiliyor.
Peki gerçek gerçek kahve hazzını evdeki kahve makineleri ile yakalamak mümkün müdür? Hangi model hangi kahveleri yapabilir.
Türkiye piyasasında yaklaşık olarak 30’u aşkın markanın kahve makinesi modelleri bulunmaktadır. Genel hatlarıyla incelendiğinde ilk dikkati çeken, fiyatlar arasındaki uçurum. Sahip olduğu özellikler, kahve makinesinin fiyatlarının şekillenmesinde oldukça etkilidir. Birbirinden farklı modelleri birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır. Türkiye piyasasında 30 liradan 5 bin liraya kadar kahve makinesi bulmak mümkündür. Fiyatların neden bu kadar farklı olduğunu ve özelliklerini daha iyi anlamak için kahve makinelerini kategorilere ayırmak gerekiyor.
COMBO KAHVE MAKİNELERİ
Kahve Makinesi kategorisinde genel hatlarıyla iki büyük kategori vardır: Normal filtre kahve makineleri ve Combo kahve makineleri. Filtre kahve makineleri, genelde sadece sade veya sütlü kahve hazırlanabiliyor. Çoğunda istediğiniz kahve çekirdeğini kullanabiliyorsunuz. Filtre kahve makinelerinin yedek parçalarını Arttek Endüstriyel Mutfaktan gönül rahatlığı ile temin edebilirsiniz. En kaliteli filtre kahve makinelerinin yedek parçaları en uygun fiyatlarla Arttek kahve makinesi servisi olarak da hizmet veriyor.
Combo kahve makineleri, espresso ve cappuccino makineleri olarakta bilinmektedir. Bunlar yüksek basınçlı, su buharı veren aletler. Bir çoğunda filtre kahve de hazırlanabilmektedir. Ev ve mutfak ortamlarında kolaylıkla kullanılabilir olan bu makineler, küçük boyutları ile de fazla yer kaplamadan gerçek kahve hazzını yaşamanızı sağlar. Bir combo kahve makinesine ihtiyacınız var ise sizlere en uygun model ve markanın servis hizmetleri en avantajlı fiyatlar sadece Arttek Endüstriyel Mutfakta. Yılların tecrübesi, uzman çalışanlar ve profesyonel çözümler ile dünya standartlarında hizmet vermeye devam etmekteyiz. Arttek’in hizmetleri, kurulduğu günden bu yana alanındaki en ileri teknolojiyi takip ederek: Satış Sonrası Proje, Satış, Üretim, Montaj, Servis gibi müşteri odaklı ve kullanışlılığı bakımından bir çok işi kapsar. Siz de tüm bu avantajlardan faydalanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

There are currently no comments.