15 yıllık tecrübesi ve deneyimli personelleri sayesinde Orbital Valve ailesi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmayı kendimiz için görev bildik. Bu görev doğrultusunda müşteri memnuniyetini ilk önceliğimiz haline getirerek buna uygun olarak ilerlemeye devam ediyoruz.

  Orbital Valve, Sektöründe 15 yıllık tecrübesiyle sektörünün en iyisi olma hedefiyle yoluna devam eder. Bunun yanında son 5 yıl içerisinde tüm Türkiye ve komşu çevredeki tüm işletmelerin ilk çözüm ortağı olmayı amaçlar. Vizyonunu ve misyonunu bunun çevresinde oluşturan firma hem müşterilerine hem kendi çalışma arkadaşlarına memnun olmalarını sağlayan olanaklar sunar.

 Türkiye’de ve tüm dünyada kendini kanıtlamış bir firma olmayı misyonumuz haline getirerek bu misyon çevresinde sizlere de en uygun hizmeti vermeyi istiyoruz.

 Birbirimiz, müşterilerimiz ve hizmet verdiğimiz diğer sektörler üzerinde anlamlı bir etki yaratmayı kendimize amaç edindik. Deneyimli çalışma arkadaşları ve disiplinli yönetici kadromuzla siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunarak sizleri; firmamız içerisinde saygı ve sevgi çerçevesiyle bünyemizdeki ekip arkadaşlarımızı; çevre işletmelerin ilk çözüm ortağı olmayı hedefleyerek de hizmet verdiğimiz diğer sektörleri memnun ediyoruz.

 Uygulamaya özel odaklanma ile dünyadaki en iyi performans gösteren ağır servis valfi çözümlerini tasarlıyor, üretiyor ve satıyoruz.

Sorgulamadan kuruluma, tesisin işletme ömrü boyunca en değerli müşteri deneyimini sağlıyoruz. Ayrıca performans garantili ürünlerimiz sayesinde yıllarca hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Siz de API 6A VanalarBıçaklı Vanalar, Sürgülü Vanalar çeşitlerimiz gibi kaliteli modellerimiz için bizi ziyaret edebilirsiniz.

ORBiT vanalarının bazı temel özellikleri

  • Birden çok boyut ve basınç derecesi
  • Yükseltilmiş yüz flanşı
  • -155 ° F ila 800 ° F (-104 ° C ila 427 ° C) çalışma sıcaklıkları

Uygulamalar arasında kızgın yağ sistemleri, mol elek kurutucular ve ekipman izolasyonu bulunur

  • Benzersiz tasarım, kam hareketiyle sızdırmazlığa mekanik olarak enerji verir
  • Tek kişilik tasarım
  • Sıfır sızıntı ile çift yönlü sızdırmazlık
  • Enjekte edilebilir ambalaj
  • Kendi kendini temizleme
  • Hat içi onarılabilir

Orbital Vana olarak Enerji Santralleri ,Petrol – Kimya, Su – Arıtma, Endüstriyel Tesislere ve Denizcilik sektörüne yönelik olarak ; Manuel Vanalar ,Otomasyon ve Enstrümansyon ürün grupları, diğer Tesisat Aksesuarları ile birlikte proje desteğinin yanı sıra paket ve kısmi ürün grupları ile hizmet vermekteyiz.

There are currently no comments.