orbitalvalve.com 2005 yılında kurulan ve 15 yıldır sektörün içinde olan bu sektörde en iyi olmayı hedeflerken sizlere bu amaç doğrultusunda hizmet vermeyi amaçlıyor. Son 5 yılda da ülkemiz başta olmak üzere diğer komşu çevremizdeki tüm işletmeler için ilk çözüm ortağı olmayı kendine görev edinen firmamız başarılı çalışma arkadaşları ile birlikte bu görevi yerine getiriyor.

Bünyesinde bulunan tecrübeli ve disiplinli yönetici kadrosu önderliğinde yine işinde deneyimli çalışma ekibiyle siz değerli müşterilerimize layığıyla hizmet vermeye devam ediyor. Müşteri memnuniyetini kendine prensip edinmiş takım arkadaşlarımız sayesinde sorunlarınız hızlıca çözüm buluyor. En güvenilir ve en hızlı çözümleri bularak sorunlarınızla başa çıkmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca bulduğu çözümleri dünyada tanınmış ve kalitesiyle kendini kanıtlamış firmalarla tamamlayarak sonuçlandırıyor. Siz de Küresel Vanalar gibi kaliteli modellerimiz için bizi ziyaret edebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ
Yalnızca kendi markamız için değil aynı zamanda diğer markaların ürünlerine de her zaman çözümler sunmayı hedefliyoruz.
Yedek parça ihtiyaçlarınızı tedarik ederek sizleri memnun etmeyi görevimiz biliyoruz.
Saha bakımı ve tamir hizmetlerimiz ile sorunlarınıza yardımcı olabilmeyi istiyoruz.

Saha bakımı ve tamir alanında oluşabilecek herhangi bir problem anında istediğiniz zaman firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişim kurarak sorununuzu bildirebilirsiniz. İsterseniz konunun uzmanı ile direkt iletişim kurarak sorunlarınızı çözebilirsiniz ya da sahanıza gönderilen uzmanlar ile problem alanında derhal çözümler bulabilirsiniz. Ayrıca projelerimizde kullandığımız markalarımızda karşılaşacağınız sorunlar dahilinde yine müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir ve sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Tüm tedarik ürünlerimizin daha sağlıklı çözümleri için oluşturduğumuz geri hizmet bildirim sistemimizle iletişim kurarak en hızlı ve en etkili çözümlere ulaşabilirsiniz. Tüm bu çözüm yöntemlerine ulaşabilmek için Orbital Valve Ürünleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

There are currently no comments.